MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, KIRKAĞAÇ, SOMA, TURGUTLU, AHMETLİ, SALİHLİ VE DİĞER TÜM MANİSA İLÇELERİ TEMİZLİK SERVİSİ

HİZMETLERİMİZ
Ev Temizliği
Ece temizlik olarak manisa ev temizliği konusunda çok iddaalıyız. Manisada ev temizlik hizmetleri ece temizlikten sorulur.
Ofis Temizliği
Ece Temizlik, ofis temizliği hizmetini uzman ekibi ile sunan Manisa temizlik şirketleri arasında en köklü firmadır.
Avm Temizliği
Avm temizliğinde lider firma Manisa Ece Temizlik
Fabrika Temizliği
Manisa Fabrika Temizlik: Ece temizlik olarak manisa fabrika temizlik konusunda çok iddaalıyız. Manisada fabrika temizlik ece temizlikten sorulur.
Dış Cephe Cam Temizliği
Dış cepheniz kaplama ya da cam. hangi tür olursa olsun, Ece Temizlik profesyonel uzman ekibi ile hizmetinizde. Siz sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkarın.
Endüstriyel Temizlik
Ece Temizlik Endüstriyel Temizlik hizmetlerini alanında uzmanlaşmış kadrosu işlemleri kısa sürelerde gerçekleştirecek kabiliyete sahiptir.
Okul Ve Kreş Temizliği
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız bizim için değerlidir. Ece Temizlik olarak Okul ve kreş temizliğine ayrı bir önem veriyoruz.
Otel Temizliği
Temiz ve titiz bir otel konsepti oluşturabilmeniz için sizlere yardımcı olan firmamız günlük olarak 24 saat uzman personeli ile temizlik işlerinizi üstlenmektedir.
Cami Temizliği
İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Manisa Ece Temizlik, bu ilkenin bilincinde olarak temizlik hizmeti sunar.
İnşaat Sonrası Temizlik
Deneyimli ve Güleryüzlü Ekimiz ile Temizlikte A+ Kalite Hizmet için inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik işleriniz için Manisa Ece Temizlik yanınızda.
Yurt Temizliği
Manisa Ece Temizlik, yurt temizliğini profesyonel kadrosuyla tüm kullanım alanlarının genel temizliğini periyodik olarak yapmaktan, mutluluk duyar.
Boya Badana Hizmeti
Uygun bir dış cephe boyama, ev ve iş yeri fabrika boyama işi projesi göründüğü kadar kolay bir şey değildir. Eğer bu alanda tecrübeniz yoksa seçeceğiniz en iyi yol profesyonel bir boya işi ehli ile anlaşmaktır.
Gemi Yat Temizliği
Ece Temizlik konusunda uzman, eğitilmiş yat temizlik personelleri ve uzman kadroları ile gemi temizliği ve yat temizliğinde de daima hizmetinizde olmaktan gurur duyar.
Villa Temizliği
Villa Temizliği Alanında’da Hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış müşteri memnuniyetini kazanmış sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.
Temizlik Personeli Temini
Ece Temizlik, kurumunuzun fiziksel şartlarına göre gereken donanımı, malzemeyi ve personeli temin eder. Standart bir temizlik yerine çalıştığı yerin özel şartlarını gözeterek hizmet sunar.
Peyzaj
Firmamız Manisa peyzaj firmaları içerisinde yenilikçi tasarım çizgisi ile müşteri memnuniyeti esaslı, doğa ile uyumlu, işlevsel ve estetik tasarımlar ile öne çıkmakta ve peyzaj projelerini hayata geçirmeyi hedeflemektedirler.
Site ve Tesis Yönetimi
Ece Grup olarak site ve apartman yönetimlerinizi profesyonel kadromuz ile yapmaya talibiz. Siz yaşam alanlarınızın konforunu ve keyfini çıkarırken bizde en iyi bildiğimiz işi yapalım.

Profesyonel, Kurumsal ve Kaliteli Hizmet'in Adı Ece GrupTemizlik

Vizyonumuz; Manisanın temizlik sektöründe öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği temizlik şirketi olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmaktır. Müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı bir temizlik şirketi olmaktır. Neden Biz ? YüzdeYüz Temizlik Hizmetlerini seçmek için çok fazla sebebiniz var ! •Birinci sınıf müşteri memnuniyeti ve tatmin odaklı çalıştığımız için ! •Biz,sizin ihtiyaç ve beklentilerinizi anlıyoruz ! •Kalite ve Hijyen konusunda ödün vermediğimiz için ! •Uzun Yıllardır Temizlik sektöründe olduğumuz için ! •Çünkü Biz Profesyoneliz ! Dürüstlüğümüzle ve Saygınlığımızla örnek gösterilen bir şirket olmak istediğimiz için... !!! Yüzdeyüz Temizlik Hizmetleri Ece grup Temizlik Şirketleri

TÜM REFERANSLARIMIZ

ALO TEMİZLİK ÇAĞRI MERKEZİMİZ'İ HEMEN ARAYIN

0236 2500024 0506 4845295

DETAYLI İLETİŞİM

MANİSA ECE TEMİZLİK © 2017 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. 0236 2500024
1.anafartalar mah. 1614 sok 5/2 ŞEHZEDELER / MANİSA
Şehzadeler / Manisa 0506 4845295